Вицове за Коронавирус

Вицове за коронавирус: Смешки за Covid-19

Сподели за здраве и пари!
5Shares

Имаше и глоби по 5,000 лв. ако нарушим Covid-19 карантината…

– Ало, МВР ли е?
– Да.
– Да знаете, че в градинката пред блока са се настанили удобно 35,000 лв.

Последен виц в haha.bg
Турист в Перник спира местен на улицата:

– Извинете, може ли да ми кажете как най-бързо да стигна до болницата?

– Много лесно! Отиваш пред централната дискотека и викаш с пълно гърло: „Голфът е най-тъпата кола, а винкелът става само за скрап!“... Изобщо не се притеснявай за посоката, линейката сама ще дойде да те вземе!

#перник #най-добрите #кр...
Виж всички вицове

Държавата има нужда от пари! Излез навън само срещу 5,000 лв. Бъди патриот!!!

За негово величество автора: Дамян Диамандиев МОШЕ
Направих този сайт. Пак заповядайте.
Сподели за здраве и пари!
5Shares

Вашият коментар