Вицове за Коронавирус

Вицове за коронавирус: Смешки за Covid-19

Сподели за здраве и пари!
5Shares

На пазар с Covid-19

С тези опашки, които се извиваха пред Лидъл и Кауфланд, можехме да си върнем Македония!

Последен виц в haha.bg
@peepso_user_2042(Полина Тошева) Полина,репликата е на Ева,не моя... А и честно казано, ако реброто беше с бонус костен мозък, може би щеше да има и дивидент за Адам...или да му беше позволено да се хвали с инвестицията си 🙄😁
Виж всички вицове

Пред аптеката сложили табела „Влизайте по двама!“ От половин час чакам да дойде още някой, че да влезем.

Пред плод-зеленчука сложиха табела: „От 8 до 10:30 ще обслужваме само граждани над 65 годишна възраст.“ в 8:00 там имаше огромна опашка. Един младеж си паркира колата и се опита да мине пред опашката. Една баба веднага го фрасна с бастуна по главата, че чак му се зави свят. Той опита отново, но всички му скочиха на главата и го проснаха на земята. Младежът се качи обратно в колата и изкрещя:
– Знаете ли, ДНЕС НЯМА ДА ОТВОРЯ!!!

За негово величество автора: Дамян Диамандиев МОШЕ
Направих този сайт. Пак заповядайте.
Сподели за здраве и пари!
5Shares

Вашият коментар